MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2010: Kırmızı Halı!

http://mtvema.mtvnimages.com/2010/images/flipbooks/2010-highlights/Rihanna-GarethCattermole-106618716.jpg?width=480&height=480&matte=true&matteColor=black

Pazar günü yapılan MTV Avrupa Müzik Ödülleri töreni öncesi Hollywood yıldızları kırmızı halıda birbirinden güzel kıyafetleriyle adeta yarıştırlar.

Yılın en iyilerinin ödüllendirildiği geceye "En İyi Kadın Sanatçı", "En İyi Pop Sanatçısı" ve "En İyi Şarkı" ödüllerini kazanan Lady Gaga damgasını vurdu.

Geçen sene de ''En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Ödülü''nü kazanarak dikkatleri üzerine çeken Lady Gaga, törene, turne için bulunduğu Macaristan'nın başkenti Budapeşte'den bağlanarak bir konuşma yaptı.

"En İyi Erkek Sanatçı Ödülü"ne 16 yaşındaki Justin Bieber'ın layık görüldüğü törende, "En İyi Yeni Sanatçı Ödülü"nü ABD'li şarkıcı KE$HA, "En İyi Hip Hop Ödülünü" ise Eminem kazandı.

Yeni evliler Katy Perry ve Russell Brand Hindistan’da evlenmelerinden bu yana ilk kez basına görüntü verdiler.
Katy iki dalda ödüle aday olurken, ‘California Gurls’ ile ‘En İyi Video’ dalında ödüle layık görüldü. Katy gecede yeni parçası ‘Fireworks’u seslendirerek havai fişekler arasında bir performans da sergiledi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !